Za kółkiem 30-latki doszło do niebezpiecznej kolizji na drodze w Lubominie

W mijającym tygodniu, dokładnie w wtorek, po godzinie 12:30, doszło do niefortunnego zdarzenia drogowego. Kobieta w wieku 30 lat, która prowadziła samochód osobowy, tracąc kontrolę nad pojazdem, uderzyła w zaparkowany przy jednym z budynków samochód. Całe wydarzenie miało miejsce na terenie miejscowości Lubomin, podczas gdy kierująca kierowała się w stronę Strugi.

Jednakże to nie koniec nieszczęśliwych zdarzeń. Siła uderzenia była tak duża, że samochód prowadzony przez 30-latkę z impetem uderzył w przechodzącą obok 40-letnią kobietę. Ta, niestety, została poszkodowana w wyniku kolizji i musiała otrzymać natychmiastową pomoc medyczną.

Po udzielonej pomocy ratowniczej, kobieta mieszkająca na terenie powiatu wałbrzyskiego została przetransportowana do szpitala z urazami kończyny dolnej. Na szczęście, mimo wszystko, jej życie nie jest zagrożone. Policja z Wałbrzycha teraz intensywnie pracuje nad wyjaśnieniem wszystkich okoliczności tego niefortunnego wypadku.

Policjanci, po przybyciu na miejsce zdarzenia, zabrali dowody rejestracyjne obu uszkodzonych pojazdów. Co ważne, obie uczestniczki wypadku były trzeźwe. Teraz drogówka dokłada wszelkich starań, aby ustalić wszystkie szczegóły tej nieszczęsnej kolizji.