Wypadek samochodowy w Wałbrzychu

Wczoraj w dniu 7 grudnia 2022 roku w naszym mieście doszło do poważnego wypadku samochodowego. Do zderzenia samochodów doszło na skrzyżowaniu ulicy Moniuszki oraz ulicy Sikorskiego. W wypadku doszło do zderzenia się busa z samochodem osobowym. Na miejscu wypadku bardzo szybko pojawili się funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, a także strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu.

W związku z wystąpieniem wypadku, na drodze pojawiły się liczne utrudnienia. Według wstępnych ustaleń samochód dostawczy poruszał się od strony Gaju, drugi samochód wyjeżdżał od Placu Grunwaldzkiego. Samochód osobowy był prowadzony przez kobietę. Do wypadku doszło na skutek uderzenia busa w bok samochodu osobowego.

Wypadek był poważny i spowodował zaklinowanie kobiety w samochodzie. Uwolniły ją służby ratunkowe, które błyskawicznie pojawiły się na miejscu. Kobieta została przetransportowana do najbliższego szpitala. Na szczęście w wyniku wypadku nikt nie stracił życia. Oby do podobnych sytuacji w naszym mieście dochodziło jak najrzadziej.