Tragiczny incydent na placu budowy – zginął 56-letni mężczyzna

Toczy się śledztwo pod nadzorem prokuratury w sprawie nieszczęśliwego zdarzenia, które miało miejsce na terenie budowy w Książańskim Parku Krajobrazowym. Policja bada okoliczności śmierci 56-letniego pracownika budowy.

Do tragicznego incydentu doszło we wtorkowe popołudnie, około godziny 16:00. Miejsce, gdzie doszło do tego zdarzenia, znajduje się przy zbiorniku retencyjnym w Nadleśnictwie Wałbrzych, niedaleko Zamku Cisy. Zgodnie z początkowymi ustaleniami, mężczyzna prawdopodobnie stracił przytomność i upadł, uderzając głową o twardą powierzchnię.

Jako pierwsi na miejscu pojawiły się jednostki straży pożarnej ze Świebodzic, a następnie zespół z Wałbrzycha. Natychmiast podjęto próby reanimacji, wykorzystując do tego defibrylator. Gdy na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, 56-latek był już nieprzytomny. Niestety wszystkie podejmowane działania okazały się niewystarczające i nie udało się uratować życia mężczyzny.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi policja pod nadzorem prokuratury. Choć wszystko wskazuje na to, że śmierć 56-latka była tragicznym wypadkiem, ostateczne potwierdzenie tych przypuszczeń muszą dostarczyć wyniki śledztwa.