Nadchodzi Wałbrzyskie Kolędowanie

Wybierz się na kolędowanie w ramach wydarzenia pt. „Wałbrzyskie kolędowanie”.

Już niedługo w naszym mieście z okazji Świąt Bożego Narodzenia odbędzie się „Wałbrzyskie kolędowanie”. Na wydarzenie zaprasza Prezydent Miasta dr Roman Szełemej. Podczas wydarzenia odbędzie się koncert najpiękniejszych kolęd i pastorałek. Wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak obowiązuje rezerwacja wejściówek pod numerem telefonu 791 009 079.

Kolędowanie odbędzie się dnia 20 grudnia 2022 roku w Sali Łańcuszkowej na terenie Starej Kopalni przy ulicy Wysockiego 29 w Wałbrzychu. Start wydarzenia odbędzie się o godzinie 18:00. Podczas wydarzenia na scenie zaprezentuje się Zespół De Podkówczers z II Liceum Ogólnokształcącego, a także Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych”.

Jesteśmy przekonani, że wspólne kolędowanie będzie fantastycznym wprowadzeniem w świąteczny nastrój. Na scenie zaprezentuje się młodzież, a także dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Warto zaznaczyć, że w trakcie wydarzenia zrealizowana zostanie również zbiórka na rzecz potrzebującej wsparcia Gabrysi. Gabrysia pochodzi z Wałbrzycha i potrzebuje leczenia.