Muzyczny hołd dla Anny Jantar – wystąpiły finalistki "Wałbrzych ma Talent"

Wałbrzyski Ośrodek Kultury ponownie potwierdził swoją reputację jako doskonałe miejsce do honorowania wybitnych postaci polskiej sceny muzycznej, których już z nami nie ma. W ramach serii koncertów „Tribute to…”, organizowanych przez ośrodek, finaliści lokalnego konkursu „Wałbrzych ma Talent” mieli już okazję interpretować utwory takich artystów jak Zbigniew Wodecki, Kora Jackowska, Grzegorz Ciechowski i Agnieszka Osiecka.

Dnia 28 października, w ramach cyklu koncertów „Tribute to…”, odbyło się wydarzenie muzyczne poświęcone Annie Jantar. Miejsce – Stara Kopalnia – tętniło życiem i muzyką. Koncert był pełen emocji, z momentami, gdy publiczność śpiewała razem z artystkami na scenie. Tym razem na scenie wystąpiły wyłącznie damy – dziewięć finalistek konkursu „Wałbrzych ma Talent”.

Każda z nich pokazała nie tylko swój talent, ale również udowodniła, że piosenki Anny Jantar, takie jak „Nic nie może wiecznie trwać” czy „Tyle słońca w całym mieście”, ciągle są fascynujące i atrakcyjne dla słuchaczy. Ich występy były dowodem na to, że te utwory są prawdziwymi klasykami, które są ciągle chętnie odbierane przez publiczność.