Mrożące krew w żyłach odkrycie: zmarły 42-latek i ranna 72-letnia kobieta w Brodziszowie

Policja natknęła się na ciało 42-letniego mężczyzny podczas interwencji w jednym z domów w Brodziszowie, położonego niedaleko Ząbkowic Śląskich. W tej samej nieruchomości odnaleziono również starszą kobietę, 72-latka, która doznała obrażeń. Po przybyciu służb ratunkowych, natychmiast została przewieziona do najbliższego szpitala. Prokuratura jest już zaangażowana w śledztwo dotyczące tej sprawy.

Wstrząsające wydarzenie miało miejsce w godzinach porannych dnia 22 stycznia (poniedziałek). Około godziny 8:30, na terenie jednej z posesji w Brodziszowie, policja dokonała makabrycznego znaleziska. Ciało 42-latka oraz jego ranna matka, 72-letnia kobieta, były obecne na miejscu.

Wobec zaistniałej sytuacji, sąsiedzi starali się udzielić jej pomocy. Kiedy na miejscu pojawiły się służby ratunkowe, kobieta została natychmiast ewakuowana za pomocą śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Obecnie przebywa w szpitalu i jest pod stałą opieką medyczną. Prokuratura Okręgowa w Świdnicy prowadzi postępowanie, aby wyjaśnić okoliczności oraz przyczyny tych zdarzeń.