Koncert przy dźwiękach mis tybetańskich

Kochasz relaksację? Już niedługo mieszkańcy Wałbrzycha będą mieć okazję do wzięcia udziału w niezwykłym koncercie muzycznym. Już w lutym odbędzie się koncert relaksacyjny. Będzie to niezwykła kąpiel w dźwiękach mis oraz gongów tybetańskich. Koncert został zaplanowany na dzień 26 lutego 2023 roku, na godzinę 19:00. Wydarzenie odbędzie się w Wałbrzyskim Domu Kultury.

Wydarzenie będzie fantastyczną możliwością dla wszystkich osób, które pragną wyciszenia. Podczas koncertu będą mogły oddać się medytacji i relaksacji. Można uznać, że koncert ma również pewną formę terapii, w końcu nie od dziś wiadomo, że to właśnie muzyka jest lekiem na ludzką duszę. A leczenie dźwiękami jest potwierdzone naukowo. Podczas koncertu słuchacze będą mogli nie tylko posłuchać, ale i odczuć na całym ciele przeszywające dźwięki mis tybetańskich oraz gongów.

Co ciekawe wydarzenie jest darmowe! Jednakże organizatorzy podkreślają, że będzie im miło jeśli uczestnicy przyniosą ze sobą doniczkowego kwiatka. Kwiaty zasilą powstały Punkt Adopcji Roślin Domowych. Jesteśmy przekonani, że osoby biorące udział w wydarzeniu na długo zapamiętają uczucia towarzyszące podczas koncertu. Z tego względu serdecznie polecamy udział wszystkim zainteresowanym osobom.

Tego typu koncerty stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Podczas seansu uczestnicy będą mogli wysłuchać koncertu w wygodnej dla siebie pozycji. Z tego względu warto zabrać ze sobą karimaty, poduszki lub kocyki, na których będzie można położyć się.