47-letni kierowca hospitalizowany po zderzeniu z drzewem na trasie Struga-Stare Bogaczowice

47-letni mężczyzna ze Strugi został przewieziony do szpitala w wyniku kolizji drogowej, która miała miejsce na trasie pomiędzy Strugą a Starymi Bogaczowicami. Mimo poważnych okoliczności, na szczęście, obrażenia jakie odniósł w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia nie zagrażają jego życiu.

Incydent wydarzył się we wtorkowy wieczór, około godziny 19:30, na drodze łączącej Strugę ze Starymi Bogaczowicami. Kierowca, choć całkowicie trzeźwy, stracił kontrolę nad pojazdem, którym kierował i zderzył się z drzewem przydrożnym. Nieszczęsne zdarzenie spowodowane było chwilą nieuwagi 47-latka.

Jak informuje komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji, mężczyzna został natychmiast przewieziony do szpitala ze Starych Bogaczowic. Pomimo zaistniałej sytuacji, lekarze potwierdzili, że obrażenia ciała, jakich doznał mężczyzna, na szczęście nie są zagrożeniem dla jego życia.

Kierowca ze Strugi został ukarany mandatem karnym za swoje nieodpowiednie zachowanie na drodze. W wyniku wypadku, ruch na drodze był utrudniony przez 2,5 godziny.