25-letnia kobieta powoduje wypadek na trasie Jedlina-Zdrój – Kamieńsk: jedna osoba hospitalizowana

Dziś na drodze łączącej miejscowości Jedlina-Zdrój i Kamieńsk doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Incydent ten skutkował znaczącymi utrudnieniami dla ruchu drogowego oraz hospitalizacją jednej osoby.

Informacje zgromadzone przez policję wskazują, że wypadek spowodowała 25-letnia kobieta, która kierowała swoim pojazdem od Wałbrzycha w stronę Głuszycy. Kierująca przekroczyła dozwoloną prędkość, co doprowadziło do utraty kontroli nad pojazdem i zjechania na przeciwległy pas ruchu. W rezultacie doszło do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem, który w wyniku uderzenia wypadł z drogi i wpadł do rowu.

Kierująca 25-latka była na szczęście trzeźwa. Natychmiast po zdarzeniu udzielono jej niezbędnej pomocy medycznej. Natomiast 39-letni kierowca drugiego pojazdu, busa, został przetransportowany do szpitala. Na miejscu wypadku funkcjonariusze policji zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów i przeprowadzali czynności na miejscu zdarzenia. Ruch drogowy w tym czasie odbywał się wahadłowo, co utrudniało przejazd innym kierowcom.