Visual Concert w Wałbrzychu! Musisz to zobaczyć !

W marcu w naszym mieście odbędzie się niezwykły koncert! Chodzi oczywiście o Visual Concert, podczas którego zostanie zaprezentowana nowa odsłona muzyki filmowej i epickiej. Oprócz muzyki publiczność będzie miała możliwość obejrzenia niezwykłych miejsc świata wyświetlanych na telebimie. Koncerty w ramach Visual Concert organizowane są w całej Polsce, z tego względu warto docenić fakt, że takiej rangi wydarzenie odbędzie się również w naszym mieście.

Koncert zaplanowany został na 19 marca 2023 roku. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 18:00. Koncert odbędzie się w HWS Aqua Zdrój. Wejście na koncert jest oczywiście biletowane. Ceny biletów wahają się w granicach od 100 zł do 190 zł. Bilety można zakupić w sieci internetowej.

Jesteśmy przekonani, że to niezwykłe przedsięwzięcie symfoniczno-wizualne zostanie na długo zapamiętane przez publiczność. Na scenie zagra ponad 80-osobowa Orkiestra Symfoniczna CoOperate Orchestra, Chór Akademicki UAM oraz wspaniali soliści Kasia Moś, Beata Bielska, Krzysztof Iwaneczko. Serdecznie zapraszamy!