Tragedia w Kłodzku: matka dźgała 14-letnią córkę nożem podczas snu

W tragicznych okolicznościach, mieszkanka Kłodzka zaatakowała swoją 14-letnią córkę w najbardziej nieoczekiwanym momencie – w trakcie snu. W wyniku ataku nożem, dziewczynka doznała dwóch ran kłutych w obszarze klatki piersiowej. Po dramatycznych zdarzeniach, młoda ofiara została przewieziona do szpitala, a jej matka poddana obserwacji psychiatrycznej.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z poniedziałku na wtorek, dokładnie z dnia 4 na 5 grudnia. Miejsce tragedii to mieszkanie położone na jednym z osiedli w Kłodzku.

Oficjalne informacje na temat incydentu przedstawił zastępca prokuratora rejonowego w Kłodzku, Maciej Leszczyński, podczas rozmowy z Radiem Wrocław. Wyjaśnił, że doszło do dwukrotnego ugodzenia 14-letniej dziewczynki nożem w trakcie snu. Mimo poważnego charakteru zdarzenia, obecnie życie i zdrowie nastolatki nie są zagrożone.

Służba prokuratorska potwierdza, że 14-latka jest obecnie hospitalizowana, jednak nie przedstawia więcej szczegółów na ten temat. W szpitalu przebywa również matka dziewczynki, która została skierowana na oddział psychiatryczny. Dalsze decyzje w sprawie oskarżenia matki i prowadzenia śledztwa będą zależały od diagnozy lekarskiej biegłych psychiatrów.