Solidne uszkodzenia samochodu i surowa kara za niebezpieczną jazdę

Wydarzyło się to tym razem – mandat na kwotę 3 tys. zł, 10 punktów karnych i poważnie zniszczony samochód są efektem tej historii. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Michałkowa, a przyczyną wypadku było rażące przekroczenie prędkości.

Do niefortunnego incydentu doszło w niedzielne popołudnie na krętej, wiejskiej drodze prowadzącej przez Michałkową. Kierujący pojazdem marki BMW, 21-letni mężczyzna, jechał z nadmierną prędkością i w konsekwencji stracił kontrolę nad swoim autem.

– Najpierw jego samochód uderzył z impetem w płot przylegającej do drogi posesji, by ostatecznie zakończyć swój bieg na zaporach mostu – relacjonuje komisarz Marcin Swieży z wałbrzyskiej policji.

Pojazd marki BMW był poważnie uszkodzony, a jej kierowca został ukarany grzywną w wysokości 3 tys. zł oraz 10 punktami karnymi. Funkcjonariusze odebrali mężczyźnie dowód rejestracyjny pojazdu z uwagi na zniszczenia.

– Na szczęście zarówno młodemu kierowcy z Świdnicy, jak i pasażerowi pojazdu nie doznali żadnych obrażeń – dodaje komisarz Marcin Swieży.