Poranna kolizja samochodowa w Wałbrzychu: Kierująca ukarana mandatem

Dzisiejszy poranek w Wałbrzychu rozpoczął się od niefortunnego zdarzenia drogowego. Wczesne godziny, bo tuż po 5:30 przyniosły nieszczęśliwą sytuację na naszych lokalnych drogach. Doszło do poważnego incydentu na skrzyżowaniu dwóch popularnych ulic miasta – Wyszyńskiego i Kusocińskiego.

Jak wynika z informacji policji, do kolizji doszło z powodu braku ustąpienia pierwszeństwa przejazdu przez jedną z kierujących. Dwa pojazdy osobowe zderzyły się, powodując znaczne straty materialne. Na szczęście, mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, żadna z osób zaangażowanych w kolizję nie odniosła żadnych obrażeń.

Badanie alkomatem wykazało, że obie kierujące były trzeźwe w momencie zdarzenia. Sprawcą okazała się 64-letnia kobieta, mieszkanka Wałbrzycha. Za swoje niebezpieczne zachowanie na drodze została ona ukarana mandatem karnym w wysokości 1500 złotych oraz otrzymała 12 punktów karnych.

Konsekwencje zdarzenia nie kończą się jednak na grzywnie i punktach karnych. Policjanci zdecydowali o odebraniu dowodów rejestracyjnych obu pojazdów, ze względu na poważne uszkodzenia powstałe w wyniku zderzenia.