O włos od tragedii: 36-latka za kierownicą uderzyła w budynek i latarnię po zaśnięciu za kółkiem

Dzisiejszy poranek na ulicy Bohaterów Getta w Kamiennej Górze przyniósł niecodzienną sytuację, która mogła skończyć się tragicznie. Jedna z kierujących, 36-letnia mieszkanka okolicznej gminy Marciszów, zasnąwszy podczas jazdy, spowodowała groźnie wyglądające zdarzenie. Jej samochód z nieznanych przyczyn zjechał z drogi, uderzając wpierw w budynek mieszkalny, a następnie w latarnię uliczną.

Informacje o incydencie zostały przekazane przez Komendę Powiatową Policji w Kamiennej Górze. Z ich raportu wynika, że 36-latka doświadczyła ogromnego szczęścia – pomimo powagi sytuacji, nie doznała żadnych obrażeń. Również żadne inne osoby nie ucierpiały w wyniku tego zdarzenia.

Zgodnie z ustaleniami policji, kobieta była na chwilę zdarzenia trzeźwa. Nie uniknęła jednak konsekwencji swojego niebezpiecznego zachowania – otrzymała mandat karny na kwotę 1500 złotych. Władze policyjne w Kamiennej Górze korzystają z tej okazji, aby zaapelować do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności i rozsądku na drodze.