Na sygnale! Nie żyje mężczyzna z Boguszowa-Gorc

Lokalna społeczność zgłosiła na policję, że od dawna nie widziano pewnego mężczyzny. Niestety podejrzenia mieszkańców miejscowości okazały się słuszne. Mężczyznę znaleziono martwego.

 

Mieszkańcy pobliskiego Boguszowa-Gorc zaalarmowali policję, że od dawna nie widzieli bliskiego sąsiada. Podejrzewali, że mogło mu się coś stać. Policjanci potraktowali sprawę poważnie i zjawili się na miejscu, w którym miał zamieszkiwać zaginiony. Pojawili się w mieszkaniu przy ul. Kolejowej w Boguszowie. Niestety drzwi do mieszkania były zamknięte i nie można było dostać się do środka.

Na miejsce dnia 17 kwietnia 2023 r. tuż po godzinie 18:25 wezwano w sprawie wsparcia straż z Ochotniczej Straży Pożarnej Boguszów. Strażacy pomogli otworzyć drzwi do mieszkania zaginionego. Konieczne było użycie siły. Policjanci weszli do mieszkania w celu sprawdzenia sytuacji.

Podejrzenia mieszkańców pobliskiej miejscowości okazały się słuszne. Niestety znaleziony mężczyzna był martwy. Na udzielenie pomocy było już za późno. Nieznane są przyczyny śmierci. Mężczyzna miał 51-lat.