Drzwi otwarte w I Liceum Ogólnokształcącym

Jesteś uczniem trzeciej klasy gimnazjum? Dokonaj wyboru kolejnej szkoły. Wybierz się na drzwi otwarte do I Liceum Ogólnokształcącego.

Już 22 kwietnia 2023 roku w Wałbrzychu odbędą się drzwi otwarte do I Liceum Ogólnokształcącego. To fantastyczna inicjatywa dla kandydatów, którzy chcieliby kontynuować naukę w wskazanej szkole. W tym czasie można zobaczyć szkołę od środka, poznać ofertę edukacyjną, porozmawiać z uczniami oraz kadrą nauczycielska. Z pewnością spotkane w szkole osoby udzielą młodym uczniom odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Liceum to kolejny ważny etap na edukacyjnej drodze młodych ludzi. Niezaprzeczalnie szkoła średnia jest przepustką do rozpoczęcia nauki na studiach wyższych. To również perspektywa zrobienia kariery w dorosłym życiu. Zdecydowanie jest to czas, w którym uczniowie trzeciej gimnazjum muszą podjąć jedną z ważniejszych decyzji w swoim życiu.

Niezaprzeczalnie I Liceum Ogólnokształcące w Wałbrzychu cieszy się dobrą opinią. Na przestrzeni wielu minionych lat naukę w szkole pobrało już wielu uczniów, którzy pozytywnie zdali egzamin maturalny. Szkoła pozwoliła rozwinąć skrzydła wielu młodzieńcom.