Mikołajkowe wygrane! Dostanie nawet 10 tysięcy pensji przez 10 lat

Mikołaj był niezwykle hojny w tym roku. W mikołajkowy weekend padły w naszym regionie kolejne, rekordowe wygrane w lotto. Szczęśliwiec wygrał Ekstra Pensję na dziesięć lat. Poprzedni raz w tej samej kolekturze padła wygrana trzydziestu pięciu milionów złotych.

Podwójny zakład, podwójna pensja

Szczęśliwiec zgodnie z zasadami loterii, który wygra Ekstra Pensję, będzie ją otrzymywał przez 10 lat. jednak tutaj zakład był podwójny, co oznacza, że osoba ta może liczyć na dwadzieścia lat Ekstra Pensji. To włącznie 2,4 miliona złotych w ratach. Co ciekawe, gracz samodzielnie wytypował zwycięskie liczby, a nie skorzystał z opcji na chybił trafił. Warto grając w Ekstra Pensję, wybierać opcję Ekstra Premii, która zwiększa pulę wygranej, a także zwiększyć stawkę, wówczas mamy szansę na pensję w wysokości nawet 50 000 złotych, kwota premii natomiast może wynieść nawet 100 tysięcy złotych.

Ziębice, kolektura za 2 miliony złotych!

W kolekturze w Ziębicach przy ulicy Wałowej 20 gracz lotto wygrał aż dwa miliony złotych. Jest to wyjątkowo szczęśliwy punkt, niedawna wygrana to już druga taka szóstka w tej kolekturze. W tym przypadku możemy mówić o pełnym przypadku, ponieważ osoba, która wygrała ogromną sumę, zagrała metodą na chybił trafił

Jakie są szanse wygrania w lotto?

Trafienie szóstki w lotto jest niemalże niemożliwe. Jednak zdarza się! A jak widać na przykładzie osób z naszego regionu, czasem nawet częściej niż powinno. Zgodnie z obliczeniami prawdopodobieństwo wygranej w lotto wynosi 1:13 983 816. Oznacza to, że dopiero co czternastotysięczny los w lotto wygrywa. Nie mniej, biorąc pod uwagę, ile szczęśliwców wygrywa, warto czasem poczekać na swój moment i próbować wygrać ogromną sumę, która odmieni nasze życie. Dużo większe prawdopodobieństwo jest, gdy kupujemy więcej losów lub liczymy na mniejsze wygrane. Równie popularne co kupony w lotto są zdrapki. Tam mamy większe szanse na wygraną, tyle że dużo mniejszych kwot.