ciezarowka

Dzierżoniów: Zderzenie osobówki z ciężarówką. Zginęła 90-letnia pasażerka

Wczoraj przed południem zdarzył się śmiertelny wypadek, do którego doszło na trasie Dzierżoniów – Łagiewniki. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z pojazdem ciężarowym zginęła 90-letnia pasażerka. Na czas oględzin i oczyszczania miejsca tragedii droga została zablokowana, a kierowcy musieli korzystać z dróg objazdowych.

Dnia 13 czerwca około godziny 11:00 na drodze wojewódzkiej nr 384 w powiecie dzierżoniowskim samochód ciężarowy zderzył się z osobówką. Wypadek miał miejsce na trasie Dzierżoniów – Łagiewniki, a dokładniej pomiędzy Uciechowem a Kołaczowem. Dyżurny policyjny otrzymał zgłoszenie, że w zderzeniu brał udział samochód ciężarowy marki Renault i samochód osobowy marki Skoda.

Jak podaje zespół prasowy dzierżoniowskiej policji, z powodu wypadku zginęła 90-letnia kobieta, która podróżowała skodą, siedząc na miejscu pasażera.

Jeżeli szukasz wiadomości o śmiertelnych wypadkach na drogach, zerknij na materiały publikowane pod adresem https://ostrowinfo.pl.

Zablokowany ruch i objazdy drogowe

Do wypadku oddelegowano funkcjonariuszy policji i zespół ratownictwa medycznego, a także zastępy Państwowej Straży Pożarnej Dzierżoniów i Ochotniczej Straży Pożarnej Jaźwina. Na czas działań służb ratowniczych odcinek DW384 został całkowicie wyłączony z ruchu, z racji czego kierowcy musieli korzystać z objazdów.

A tutaj możesz przeczytać o pijanym policjancie – sprawcy śmiertelnego wypadku drogowego.