19-latek, pragnąc naśladować Chucka Norrisa, uszkodził drzwi obrotowe galerii handlowej

Stary dowcip mówi, że tylko Chuck Norris jest w stanie trzasnąć drzwiami obrotowymi. Niespodziewanie, 19-letni mężczyzna postanowił podjąć to wyzwanie. Był jednak pod wpływem alkoholu i w rezultacie doprowadził do uszkodzenia szyby w drzwiach obrotowych jednej z galerii handlowych zlokalizowanej na Sobięcinie. Za swoje działania teraz musi się liczyć z konsekwencjami, a te mogą być poważne – grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Całe zdarzenie rozegrało się tak, że młody mężczyzna kopał w drzwi obrotowe, dopóki nie doszło do pęknięcia szyby. Zadane straty zostały oszacowane przez właścicieli na sumę blisko 4 tysięcy złotych.

Chwilę po incydencie, podejrzany został zatrzymany przez policję. Okazało się, że jest to 19-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego. Przy sprawdzaniu stanu trzeźwości okazało się, że miał on w sobie prawie promil alkoholu.

Zostając przewiezionym do aresztu policyjnego, mężczyzna musiał poczekać na wytrzeźwienie. Po tym jak wrócił do pełnej świadomości, usłyszał postawione mu zarzuty. Jak już wcześniej wspomniano, za swoje czyny może teraz spędzić nawet 5 lat za kratami.