Zapowiedź Dni Miasta Wałbrzycha

Zespół Feel, Sara James i Komodo zagrają dla mieszkańców Wałbrzycha! Znamy gwiazdy tegorocznych Dni Miasta Wałbrzycha.

 

Wiadomo już kiedy w Wałbrzychu odbędzie się najważniejsza impreza w mieście! Dni Miasta Wałbrzycha zaplanowane zostały w dniach 26-27 maja 2023 roku. Wydarzenie odbędzie się w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni. Na scenie w Wałbrzychu zaprezentują się topowe gwiazdy muzyczne! O kogo chodzi? Sprawdź!

Na scenie wystąpi Sara James. Dziewczyna aktualnie jest jedną z najpopularniejszych nastolatek w kraju. Pomimo młodego wieku ma ogromne osiągnięcia w tym m.in. wygraną w The Voice Of Kids, występ na Eurowizji dla dzieci, występ w finale amerykańskiego Mam Talent! Dziewczyna ma liczne grono fanów nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Teraz zaprezentuje się w Wałbrzychu!

Poza Sarą James na scenie wystąpi kultowy zespół Feel. Tego zespołu absolutnie nie trzeba nikomu przedstawiać. Mają na swoim koncie liczne wydane płyty, prestiżowe nagrody i mnóstwo zagranych koncertów w całej Polsce. Poza tym na scenie zaprezentuje się także zespół Komodo. Będzie się działo! W ciągu dwóch dni zaprezentują się różnorodni artyści dla każdej grupy odbiorców.