Stara Kopalnia gospodarzem majowego święta Wałbrzycha z koncertami Tymka i Myslovitz

Tradycyjnym miejscem obchodów majowych Dni Wałbrzycha jest Stara Kopalnia. Koncerty, które są przewidziane w ramach tego świętowania, będą dostępne dla wszystkich bez konieczności płacenia za wstęp. Gwiazdami, które będą błyszczeć na sobotnim niebie, są Tymek i zespół Myslovitz. W dniu kolejnym, czyli niedzielę, na scenie zaprezentują się Michał Szczygieł i GrubSon. Dodatkowo, nie zabraknie elementów związanych z naszym miastem.

Dokładnie zaplanowane na Dni Wałbrzycha jest również rozstrzygnięcie konkursu „Wałbrzych ma Talent”. Liczba uczestników castingów wyniosła niemal sześćdziesiąt osób, zarówno z Wałbrzycha jak i okolicznych miejscowości. Na dużym estradowym podium podczas soboty będziemy mogli obejrzeć dwudziestu jeden finalistów i poznajemy zwycięzców tej zabawy.

Niedziela przyniesie występy nie tylko gwiazd, ale również zespołów 77razy oraz Silver Heads 18. Na scenie zobaczymy także uczestników zajęć odbywających się w ramach Wałbrzyskiej Szkoły Talentów oraz Zespół Pieśni i Tańca Wałbrzych.

Poza strefą koncertową, na terenie Starej Kopalni pojawi się wesołe miasteczko. Nie zabraknie również stoisk gastronomicznych.

Dni Wałbrzycha będą dla Starej Kopalni okazją do świętowania dziesięciolecia istnienia. W tym szczególnym weekendzie, każdy będzie mógł zwiedzić obiekt za cenę biletu ulgowego.