Skandal w Aqua Zdroju

O tym mówią dziś największe media w kraju! Skandal odbył się w kompleksie Aqua Zdrój. W strefie saun grupa osób zorganizowała sobie pijacką libację. Pijane osoby, które pojawiły się w wskazanej strefie zachowywały się bardzo głośno, wulgarnie, a ich styl bycia znacząco przeszkadzał innym użytkownikom sauny. Zdegustowani byli przede wszystkim turyści z Niemiec, którzy postanowili nagłośnić sprawę w mediach społecznościowych.

Uczestnicy sauny próbowali wpłynąć na sytuację w obiekcie i prosili i interwencję pracowników kompleksu. Jak się okazało bezskutecznie, ponieważ za bezpieczeństwo i porządek w obiekcie odpowiada firma zewnętrzna… Zarządzający obiektem podkreślają, że będą starali się, aby do podobnych incydentów już nigdy nie dochodziło.

Na całe szczęście nie doszło do tragedii. Jednakże alkohol w połączeniu z sauną może bardzo zaszkodzić zdrowiu. Miejmy nadzieję, że do podobnych sytuacji w tym obiekcie już nigdy nie dojdzie, a turyści będą mogli bezpiecznie korzystać z relaksu w Aqua Zdroju.