Samochód osobowy wylądował w rzece

W sobotę 17 lipca do bardzo groźnego wydarzenia drogowego doszło w gminie Walim, a dokładniej w Olszyńcu. To tam musieli udać się strażacy, ponieważ w rzece Bystrzyca wylądował osobowy samochód. Na szczęście kierowcy oraz pasażerom, którzy znajdowali się w pojeździe w momencie wpłynięcia do rzeki nic się nie stało.

Na miejscu pojawili się strażacy, ratownicy medyczni oraz policja

Na miejsce zdarzenia od razu zostały wezwane odpowiednie służby. Momentalnie na miejscu pojawili się strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Zagórza Śląskiego, a także dwie jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu. Oprócz tego na miejscu pojawili się także policjanci oraz ratownicy medyczni.

W momencie, gdy samochód osobowy wpadł do rzeki, w samochodzie znajdował się nie tylko kierowca, ale również pasażerka oraz dziecko. Udało im się jednak samodzielnie opuścić pojazd i wrócić na brzeg. Profilaktycznie zostali oni jednak zabrani do szpitala na bardziej szczegółowe badania lekarskie. Cała sytuacja na szczęście skończyła się dosyć szczęśliwie, jednak wszystkim kierowcom przypominamy, aby zachować rozwagę podczas prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu.