Pijany kierowca za kółkiem!

Skandal z udziałem nietrzeźwych kierowców. Zostali złapani na gorącym uczynku. Na szczęście wszyscy uszli z życiem.

Jak się okazuje wysokie mandaty za przekroczenie prędkości nie odstraszają kierowców przed popełnieniem wykroczenia. Ba! Ostatnie dni pokazują, że za kierownicę wsiadają nawet pijani kierowcy! Policjanci z Wałbrzycha zatrzymali na terenie naszej miejscowości oraz w pobliskiej Szczawna-Zdroju dwóch kierujących po spożyciu alkoholu.

Jeden z pijanych kierowców doprowadził do wypadku drogowego z innym samochodem. Sytuacja skończyła się uderzeniem samochodu osobowego w drzewo. Z kolei w przypadku drugiej sytuacji kierowca samochodu ciężarowego wraz z przyczepą przyjechał po towar na załadunek do przedsiębiorstwa znajdującego się na Szczawienku. Na miejsce została wezwana policja, która potwierdziła nietrzeźwość kierowcy.

Kierowcy, który kierował samochodem ciężarowym odebrano na jakiś czas prawo jazdy. Grozi mu wysoka grzywna oraz wieloletni zakaz kierowania pojazdami. Jeśli chodzi o kierowcę samochodu osobowego, który uderzył w drzewo grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat i również wieloletni zakaz kierowania pojazdami wraz z grzywną.