Na skraju tragedii w Boguszowie-Gorcach: Mężczyzna ranny po ataku nożem, kobieta za kratkami

W malowniczym Boguszowie-Gorcach doszło niedawno do zatrważającego incydentu. Kobieta w wieku 41 lat poważnie rani nożem swojego partnera życiowego. Następstwa tego czynu to hospitalizacja mężczyzny i aresztowanie sprawczyni.

Sytuacja miała miejsce w jednym z mieszkań położonych przy ulicy Kościuszki, w Boguszowie-Gorcach. Czwartkowy poranek, około 8:00, przyniósł dramatyczną eskalację konfliktu pomiędzy dwojgiem ludzi. Kobieta, mająca 41 lat, w wyniku sprzeczki sięgnęła po nóż i zadała nim ciosy 43-letniemu mężczyźnie. Niewykluczone, że na ich zachowanie wpływ miało spożycie alkoholu, bowiem zarówno ona, jak i jej partner byli nietrzeźwi. Mężczyzna, ranny, został natychmiast przewieziony do szpitala, natomiast kobieta została zatrzymana przez służby policyjne. W następnym dniu planowane było jej przekazanie w ręce prokuratury.

Nasze nieoficjalne źródła podają, że mężczyzna postanowił opuścić placówkę medyczną po otrzymaniu pierwszej pomocy, „na własną prośbę”. Mimo odniesionych ran, nie były one na tyle poważne, aby zagrażać jego życiu. Aktualnie sprawą zajmuje się policja oraz prokuratura, które starają się wyjaśnić wszystkie okoliczności zdarzenia.