Luksusowe samochody w Starej Kopalni. Black Diamonds Festiwal

Wałbrzyska Stara Kopalnia na trzy dni przestanie być miejscem, gdzie głównym skarbem jest węgiel. W zamian, od piątku do niedzieli, stanie się domem dla oryginalnych luksusowych samochodów. Jest to część jednego z najważniejszych wydarzeń muzyczno-samochodowych w tej części Polski – Black Diamonds Festival.

Mimo że festiwal odbędzie się dopiero po raz drugi, już teraz zdobył on status jednej z największych imprez łączących motoryzację i muzykę na tych terenach. Na niemal 5 hektarach terenu odbywać się będzie imponująca wystawa pojazdów, umieszczona w industrialnym otoczeniu kopalni. To unikalne połączenie sprawia, że zgłoszenia na festiwal napływają z różnych stron kraju, a właściciele samochodów chcą pokazać swoje maszyny innym uczestnikom. W najbliższy weekend kopalnia będzie gościć setki aut, które będą dostępne do oglądania z bliska. Miejsce zaparkują luksusowe i klasyczne pojazdy z całego świata, w tym tak prestiżowe marki jak Bentley, Rolls-Royse, Ferrari czy Lamborghini.

Organizatorzy festiwalu planują zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Chociaż motoryzacja jest jednym z głównych punktów programu, nie brakuje innych atrakcji. Wśród nich znajdują się występy najlepszych polskich DJ-ów muzyki klubowej. To właśnie możliwość zabawy podczas imprezy prowadzonej przez rezydentów najpopularniejszych klubów przyciągnie wielu fanów do kopalni.