Koncert Wielkich Wyzwań już za tydzień!

W naszym mieście odbędzie się niezwykły koncert pt. „Koncert Wielkich Wyzwań – Chopin & Małucha”. Podczas koncertu zagra wirtuoz fortepianu Przemysław Witek. Wydarzenie muzyczne odbędzie się dnia 14 stycznia 2023 roku, o godzinie 18:00. Koncert zrealizowany będzie w Filharmonii Sudeckiej im. Józefa Wiłkomirskiego, przy ulicy Słowackiego w Wałbrzychu.

Koncert odbędzie się w dwóch częściach. W pierwszej części zaplanowano wykonanie utworów Fryderyka Chopina tj. „Ballada g-moll op.23”, „Ballada F-dur op. 38”, „Ballada As-dur op. 47”, „Ballada f-moll op. 52”. Druga część koncertu będzie poświęcona twórczości Wiesława Małucha. Publiczność usłyszy takie utwory jak: „I Koncert Wrocławski – na fortepian solo”, cz. I andante, cz. II adagio, cz. III lento.

Wejście na koncert jest biletowane. Cena biletu normalnego w I strefie kosztuje 32 zł, z kolei bilet ulgowy kosztuje 22 zł. Miejsca w II strefie wycenione zostały na 22 zł za bilet normalny, a 11 zł za ulgowy. Jesteśmy przekonani, że nadchodzące wydarzenie na długo pozostanie w sercach wielu słuchaczy.