Gwiazdorskie występy, rywalizacja sołectw i atrakcje dla najmłodszych na corocznym Dniu Gminy Stare Bogaczowice

Dni Gminy Stare Bogaczowice to niezapomniane, rokroczne wydarzenie, które przyciąga swoją różnorodnością zarówno mieszkańców gminy jak i przyjezdnych z pobliskich lokacji. Każdego roku organizatorzy starają się przyciągnąć do udziału w imprezie znane gwiazdy muzyczne, dostarczając publiczności niesamowitych przeżyć.

W bieżącym roku, na scenie pojawił się znany wszystkim zespół Skaner. Swoim energetyzującym występem podgrzewał atmosferę, dostarczając słuchaczom znakomitej muzyki. Dla tych najmłodszych uczestników festynu, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Gry i zabawy, które były prowadzone przez specjalistów od dziecięcej animacji z grupy Kamayu Art, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Przedszkolaki ze Starego Trójgarbu zaprezentowały autorski program artystyczny, zaskakując zgromadzoną publiczność swoim zaangażowaniem i energią.

Zwieńczeniem dni gminy był emocjonujący turniej pomiędzy sołectwami. Reprezentacje różnych sołectw rywalizowały zarówno w konkurencjach sportowych, jak i testach wiedzy dotyczących gminy. Po zaciętych zmaganiach, zwycięstwo przypadło Sołectwu Struga i Sołectwu Chwaliszów. Nagrodą za trud ich wysiłków był wyjazd do stolicy Czech, Pragi.

Ostatnim punktem programu była dyskoteka pod gołym niebem. Gdy zapadł zmrok, wszyscy uczestnicy mieli okazję podziwiać niesamowity pokaz ognia. Artyści wykonując taniec z płomieniami stworzyli niezapomniane wrażenia, które na długo zapadną w pamięć wszystkich obecnych.