Dni Wałbrzycha 2024 – Oczekiwane gwiazdy i atrakcje już ujawnione!

Obchody Dni Wałbrzycha 2024 są tuż za rogiem, a teraz już wiadomo jakie znane osobowości zaszczycą nas swoją obecnością podczas nadchodzącego świętowania. Festiwal miejski jest planowany na weekend 25-26 maja, a program wydarzeń sugeruje, że będzie to bardzo ekscytujący czas.

Napięty harmonogram Dni Wałbrzycha, które odbędą się w Starej Kopalni, jest już gotowy, mimo że do rozpoczęcia festiwalu pozostało niewiele czasu. Organizatorzy ujawnili nazwiska gwiazd, które wystąpią na scenie podczas tego dwudniowego święta.

„Myslovitz to jedna z grup, które zapewnią nam niezapomniane wrażenia. Zobaczymy także występy takich artystów jak Tymek, GrubSon oraz Michał Szczygieł”, mówi Marta Wróbel, wicedyrektorka Starej Kopalni. Dodaje również, że podczas wydarzenia wystąpią finaliści konkursu talentów „Wałbrzych ma Talent” oraz Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych”. Scenę kopalnianą ożywią również lokalne zespoły – 77razy i Silver Heads 18.

Ale to nie koniec atrakcji. W Starej Kopalni będą dostępne dodatkowe atrakcje dla dzieci, w tym wesołe miasteczko i specjalna strefa kulinarna. Aktywności te będą dostępne od rana, a pierwsze występy rozpoczną się o godzinie 15. W sobotę, 25 maja, na scenie pojawią się finaliści konkursu „Wałbrzych ma Talent”, Tymek i Myslovitz, a w niedzielę – pozostałe gwiazdy.