Czołowe zderzenie samochodów

Dzisiaj z samego rana w naszym mieście doszło do poważnego wypadku. Doszło do zderzenia się samochodów osobowych. Wydarzenie miało miejsce w dzielnicy Glinik Nowy, tuż przed godziną 8:00. Do wypadku doszło z uwagi na niedostosowanie prędkości jednego z kierowców do warunków, które panowały na drodze.

Kierowca jadący ulicą Moniuszki w stronę ulicy Mieroszowskiej stracił panowanie nad samochodem. Z tego względu przeciął oś jezdni i doszło do zderzenia czołowego z samochodem osobowym, który nadjeżdżał z przeciwka. Pojazd, który zjechał z pasa był 41-letni mężczyzna. Kierował on samochodem dostawczym, z kolei samochodem osobowym kierowała 48-latka.

Kobieta trafiła do szpitala. Ustalono, że kierujący samochodami byli trzeźwi. Wiadomo już, że osoba, która spowodowała wypadek otrzymała mandat w wysokości 1500 złotych, a także została ukarana 12 punktami karnymi. Miejmy nadzieję, że w naszym mieście nie dojdzie ponownie do podobnego zdarzenia. Policjanci upominają o zachowanie rozwagi na drogach.