walbrzych-koszykowka

Górnik Trans.eu Wałbrzych pokonał Dziki Warszawa 80:69

Wspaniała wiadomość dla wszystkich kibiców Górnik Trans.eu Wałbrzych, który zatriumfował nad Dzikami Z Warszawy, pokonując swoich rywali 80:69. Jest to kolejne zwycięstwo wałbrzyskich koszykarzy, którzy udowadniają, że ich forma znajduje się na najwyższym poziomie.

Wczoraj – 2 marca – na Hali Widowiskowej i Sportowej AQUA ZDRÓJ w Wałbrzychu można było usłyszeć wiwatujące okrzyki radości po tym, jak Górnik Trans.eu Wałbrzych pokonał Dziki Warszawa, wygrywając ze swoim przeciwnikiem 80:69. Podopieczni trenera Łukasza Grudniewskiego zdobyli swoje kolejne zwycięstwo w szeregach I ligi polskiej koszykówki.

Górnik pokonał Dziki 80:69

Co prawda, na początku nie wszystkie znaki wskazywały na zwycięstwo gospodarzy, ponieważ pierwsza kwarta należała do warszawskich dzików, którzy uzyskali wynik 21:18. Jednakże w drugiej połowie spotkania wałbrzyscy koszykarze pokazali, na co ich stać. I w rezultacie uzyskali nad Dzikami Warszawa 15-punktową przewagę.

Skład Górnika Trans.eu Wałbrzych zasiliły takie nazwiska, jak Jakóbczyk, Ratajczak, Zywert, Jeziorowski, Durski, Cechniak, Kruszczyński, Pabian i Niedźwiedzki. Spotkanie odbyło się 2 marca w hali AQUA ZDRÓJ w Wałbrzychu.

Więcej newsów wiązanych z koszykówką, a także z piłką nożną i sportem elektronicznym znajdziesz na czerwonakartka.pl.