Za nami Mistrzostwa Dolnego Śląska w tenisie stołowym!

Opadły już emocje po wczorajszych rozgrywkach. Czas na podsumowanie Mistrzostw! Poznajcie zwycięzców!

W dniu 12 marca 2023 roku w pobliskim Szczawnie-Zdroju zorganizowano Mistrzostwa Dolnego Śląska w tenisie stołowym! W wydarzeniu wzięła udział spora ilość uczestników łącząca 70 zawodników. Sportowcy przybyli głównie z Wrocławia oraz Wołowa. Mistrzostwa zostały zrealizowane w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, która znajduje się przy ul. Słonecznej.

W grze pojedynczej seniorek na podium stanęła Zuzanna Gaworska z KU AZS UE Wrocław. Z kolei w pojedynczej grze seniorów zwyciężył Michał Walencki z MKS Wolavia Wołów. W kategorii gra podwójna seniorek pierwsze miejsce zajęły Zuzanna Gaworska oraz Liliana Przybył z KU AZS UE Wrocław. W grze podwójnej dla seniorów wygrali Walencki Michał z MKS Wolavia Wołów oraz Jakub Witkowski z LKS Odra Głoska.

Najlepsi w grze mieszanej okazali się Piotr Klimek z LKTS Zenit Mędzybódz oraz Paula Krysińska z KU AZS UE Wrocław. Jeśli chodzi o kwalifikacje do samych Mistrzostw Polski, które odbędą się w Płocku w dniach 24-26 marca 2023 roku, to tutaj miejsce wywalczyli Liliana Przybył oraz Michał Walencki.

Wszystkim laureatom nasza redakcja składa serdeczne gratulacje!