Wypadek samochodowy w rejonie Głuszycy wczesnym rankiem

Niebezpieczne wydarzenie drogowe miało miejsce dziś oświetlone tylko przez poranne światło dnia, dokładnie o godzinie 4:50. Wskutek nieszczęśliwego zdarzenia zaangażowany został pojazd osobowy, a wszystko to rozegrało się w pobliżu malowniczej Głuszycy.

Do niefortunnego incydentu doszło na terenie drogi o numerze 381. Na miejscu niezwłocznie pojawiły się różne jednostki odpowiedzialne za bezpieczeństwo i ratownictwo. W tym gronie znalazły się Ochotnicza Straż Pożarna z Głuszycy Górnej, Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 1 z Wałbrzycha, Zespół Ratownictwa Medycznego z Wałbrzycha oraz Komenda Policji z Głuszycy.

Podziękowania kierowane są w stronę kierowców, którzy w tej sytuacji zachowali się godnie i odpowiedzialnie. Zgodnie z informacją przekazaną przez strażaków z OSP Głuszyca Górna, to właśnie oni zatrzymali swoje pojazdy i podjęli działania mające na celu udzielenie pomocy potrzebującym, zanim na miejsce dotarły służby ratownicze. Takie zachowanie zasługuje na szczególną uwagę i uznanie.