Wilkowisko na Dzikowcu” – pierwszy ogólnopolski zlot motocyklowy w powiecie Wałbrzyskim

„Wilkowisko na Dzikowc” to wydarzenie pełne atrakcji motocyklowych jakiś ma się odbyć na początku lipca. W programie przewidziana jest parada motocykli, dziesięć zespołów muzycznych występujących na scenie, trzy dni zabawy, a także pole namiotowe i akcja charytatywna. To nie tylko okazja do wspólnej zabawy, ale także do integracji środowisk motocyklowych. Jest to jedno z największych tego typu spotkań w Polsce.

Za organizację tego wydarzenia odpowiada dobrze znane w Wałbrzychu Towarzystwo Motocyklowe ANGRY WOLF. Zlot zaplanowano na pierwszy weekend lipca (5-7 lipca), a jego miejscem będzie Dzikowiec.

– Naszą główną intencją, organizując zlot na początku lipca, jest zbliżenie środowisk motocyklowych, zarówno tych należących do klubów, jak i indywidualnych miłośników motocykli. Chcemy promować współpracę pomiędzy nimi oraz popularyzować turystykę motocyklową – mówi Daniel Jasinski z Angry Wolf, który stoi za organizacją zlotu.

Miejsce zlotu będzie wyposażone w pole namiotowe, miejsca na ogniska oraz parkingi dla motocykli. Przewidziano również specjalną strefę dla klubów motocyklowych. Organizatorzy, nie zapomnieli również o akcji charytatywnej. Planują pomagać Nataszy, mieszkance Boguszowa-Gorc.

– Wspieramy jej rodziców w zbiórce funduszy na turnus rehabilitacyjny. Zaplanowaliśmy kilka atrakcyjnych licytacji podczas imprezy, a jednym z głównych punktów programu będzie lot śmigłowcem – dodaje Daniel Jasinski.