Wałbrzyska policja zatrzymuje kolejne osoby poszukiwane za różne przestępstwa

Policjanci z Wałbrzycha znów zdołali zgromadzić grupę poszukiwanych osób, przy czym każdy z nich wyróżniał się innymi przewinieniami. Wśród zatrzymanych są osoby podejrzane o kradzież prądu oraz o przestępstwa narkotykowe. Część z nich unikała kontaktu z prokuraturą.

Jednym z aresztowanych był mężczyzna, który został schwytany w domu przy ulicy Paderewskiego na Nowym Mieście. Był on poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Wałbrzychu, ze względu na to, że nie płacił alimentów i omijał spotkania z prokuratorem.

Na ulicy Mickiewicza w Śródmieściu policjanci natrafili na 51-letniego mężczyznę, który był na celowniku Sądu Rejonowego w Wałbrzychu. Miał on do odsiedzenia karę 120 dni za kradzież prądu. Po zatrzymaniu przez wałbrzyską policję spędził noc w celi, a następnie został wysłany do aresztu świdnickiego, skąd ma być przetransportowany do więzienia.

Trzecią osobą, którą zatrzymali wałbrzyscy policjanci w Michałkowej, był 42-letni człowiek mieszkający w powiecie wałbrzyskim. Był on poszukiwany przez miejscową prokuraturę w związku ze sprawą niepłacenia alimentów.

Ostatnim z aresztowanych był 25-latek, skazany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za przestępstwa narkotykowe. Mężczyźnie grozi 88 dni kary. Po zatrzymaniu spędził noc w celi policyjnej, po czym miał trafić do zakładu karnego.