Wałbrzych gości mistrza aikido z Japonii – Międzynarodowy Staż z Shihan Takeshi Kanazawa

Przybycie renomowanego mistrza aikido, Shihan Takeshi Kanazawa z Japonii, zaplanowano na dni od 17 do 19 listopada. Wyjątkowy trening odbędzie się w wałbrzyskiej szkole podstawowej nr 26, położonej na Podzamczu. To Polskie Stowarzyszenie Aikido stoi za organizacją tego międzynarodowego wydarzenia.

Aficionados walki aikido będą mieć niepowtarzalną okazję skorzystać z kilkugodzinnego szkolenia. Całość prowadzić będzie szanowany sensei z Japonii, co daje unikalną możliwość nauki bezpośrednio od eksperta tej sztuki walki.

Jacek Olejarnik, prezes Klubu Aikido w Wałbrzychu oraz główny organizator wydarzenia, zaprasza wszystkich miłośników aikido oraz kultury wschodniej na to niecodzienne spotkanie: „Bardzo serdecznie zapraszamy na wydarzenie, które odbędzie się między 17 a 19 listopada. W naszej szkole podstawowej nr 26 'Staż’ poprowadzi jeden z najlepszych mistrzów aikido na świecie”.

Sensei Kanazawa nie jest obcym gościem w Polsce, jednak to jego pierwszy pobyt w Wałbrzychu. Olejarnik zachęca wszystkich zainteresowanych: „Zapraszamy nie tylko miłośników sztuk walki, ale także wszystkich, którzy są ciekawi kultury wschodu i tematów z nią związanych. Na nasze spotkanie przyjadą osoby z całego kraju i Europy, które pragną uczyć się od Shihan Takeshi Kanazawa.”

Więcej informacji na temat Międzynarodowego Stażu, w tym harmonogram zajęć, dostępne jest na stronie Aikido Polska. Dostęp dla widzów jest bezpłatny, więc każdy kto chciałby obserwować postępy uczestników stażu, jest serdecznie zaproszony.