Tragiczne wydarzenie w Wałbrzychu: Nie żyje mężczyzna, którego ciało odnaleziono po pożarze na ulicy Truskawieckiej

Mieszkańcy Wałbrzycha doświadczyli szokujących chwil, kiedy po siódmej nad ranem pojawił się ogień w jednym z lokali mieszkalnych przy ulicy Truskawieckiej. Kilka ekip straży pożarnej zostało natychmiast skierowanych na miejsce zdarzenia. W trakcie akcji gaśniczej, strażacy odkryli przerażającą prawdę – wewnątrz mieszkania znajdowały się zwłoki mężczyzny.

Płomienie zaczęły się rozprzestrzeniać w mieszkaniu na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy. Choć sytuacja jest obecnie pod kontrolą, strażacy nadal pracują na miejscu, eliminując ewentualne zagrożenia i upewniając się, że ogień został całkowicie ugaszony.

Kamienica, która padła ofiarą ognia, usytuowana jest przy ciasnej arterii miasta, gdzie zaparkowane samochody znacznie utrudniły dojazd do miejsca zdarzenia. Strażacy musieli podejmować dodatkowe wysiłki, aby dotrzeć do palącego się budynku.

Autorzy przestępstwa i wszelkie okoliczności tego tragicznego wydarzenia będą teraz badane przez policję i prokuraturę. Wstępne dowody sugerują, że mężczyzna mógł przypadkowo zaprószyć ogień, zasypiając na kanapie z zapalonym papierosem.