Tesco na Podzamczu czynne coraz dłużej

Grudzień jest miesiącem bardzo intensywnej pracy dla handlowców, to w tym okresie wszystkie sklepy pękają w szwach. Wszyscy w tym czasie przygotowywują się do Największych i Najważniejszych Świąt w roku, jakim jest Boże Narodzenie. Każda rodzina pragnie, aby ten czas spędzić wśród najbliższych, żeby niczego w tym pięknym dniu nie zabrakło, ani na stole, ani pod choinką. Chcąc ułatwić wszystkim możliwość zrobienia zakupów bez dodatkowego stresu, w grudniu w tym roku mamy aż trzy niedziele handlowe. 

Jak wygląda praca w sklepie Tesco na Podzamczu w okresie Świąt?

Zarząd sklepu Tesco na Podzamczu zdecydował się wyjść na przód i wydłużyć godziny swojej pracy, tak aby każda zapracowana osoba zdążyła na spokojnie zrobić zakupy przedświąteczne. W tym celu w dniach od 17 do 23 grudnia zostaną wydłużone godziny pracy, aż do północy. Natomiast tuż przed samymi Świętami, czyli w Wigilię 24 grudnia, klienci będą mogli zrobić zakupy do godziny 13. Zaznaczamy również, że w okresie od 25 do 27 grudnia Tesco będzie zamknięte. Ponadto informujemy również, że zmienią się godziny pracy w Sylwestra, a zakupy w tym dniu będzie można zrobić do godziny 18. 

Jaki ma wpływ wydłużenie godzin pracy Tesco?

Godziny pracy w sklepie Tesco zostały wydłużone nie tylko z powodu zbliżających się Świąt, ale również ze względu na pandemię i związane z nią obostrzenia. W okresie przedświątecznym w sklepach są tłumy osób, każdy chce zdążyć, zrobić zakupy. Niestety z powodu ograniczeń czas na zakupy jest zdecydowanie skrócony. Obowiązujące godziny dla seniorów, a także ograniczenia z powodu ilości osób przebywających na sklepie uniemożliwiają szybkie i sprawne zakupy. Mamy nadzieję, że wydłużenie godzin pracy sklepu zdecydowanie rozwiążą ten problem. Przypominamy też, że w grudniu zostały jeszcze dwie niedziele handlowe, czyli 13 i 20 grudnia. Dlatego osoby, które jeszcze nie zrobiły zakupów świątecznych, na pewno zdążą przed Świętami.