Sprawdź, gdzie Twoje dziecko może się bawić!

Park Szachowy, Park Książąt Świdnickich, a może Park Zdrojowy?

W końcu nadeszły ciepłe dni i okazja do zabawy na świeżym powietrzu. Znowu słyszalne są piski i śmiechy najmłodszych mieszkańców Wałbrzycha na lokalnych boiskach i strefach dla dzieci. Gdzie jednak udać się z najmłodszymi dziećmi w mieście? Podpowiadamy! Zdecydowanie w naszym mieście znajduje się co najmniej kilka atrakcyjnych miejsc dla maluchów.

Najpopularniejsze place zabaw dla dzieci znajdują się w: Parku Miejskim im. Solidarności, Parku Książąt Świdnickich, Parku Zdrojowym, Parku Szachowym, Parku Południowym oraz na Osiedlu Złoty Potok. Dodatkowo wiele miejsc dla dzieci i młodzieży znajduje się w pobliżu szkół oraz przedszkoli. Koniecznie warto jest rozejrzeć się w pobliżu swojego miejsca zamieszkania, gdzie najbliżej znajdują się strefy przeznaczone dla najmłodszych mieszkańców Wałbrzycha.

Place zabaw dla dzieci to atrakcyjne miejsca, które są odpowiednio wyposażone. W wielu wskazanych miejscach znajdują się m.in. zjeżdżalnie, piaskownice, drabinki, karuzele, huśtawki, trampoliny. Dodatkowo w pobliżu zazwyczaj znajdują się ławeczki, na których rodzice mogą usiąść i obserwować zabawę swoich pociech.