Prezydent Wałbrzycha ogłasza nowatorskie rozwiązanie – mobilne bilety okresowe

Podczas konferencji prasowej, która miała miejsce w głównej siedzibie Zarządu Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta na terenie Wałbrzycha, dr Roman Szełemej, Prezydent miasta, podzielił się informacją o najnowszej inicjatywie dotyczącej zakupu biletów okresowych w formie mobilnej.

To świeży pomysł, który niewątpliwie przyniesie ulgę wielu pasażerom, dostarczając im możliwości natychmiastowego zakupu biletu poprzez aplikację. Nie tylko zwalnia podróżnych od konieczności osobistego dojazdu do punktów sprzedaży biletów w celu ich doładowania, ale również umożliwia bardziej efektywną kontrolę nad płatnościami z perspektywy rodzica. Dzięki temu rozwiązaniu, opłatę za bilet można łatwo pokryć przy użyciu tzw. szybkich płatności, takich jak BLIK.

– Właśnie wprowadzono nowatorski system zakupu biletów okresowych w naszym mieście. W aplikacji jest (oprócz opcji zakupu biletów jednorazowych) możliwość nabycia biletu okresowego – o czym oznajmił z entuzjazmem Roman Szełemej. – Zdecydowanie warto skorzystać z tej nowej, wygodnej funkcjonalności – dodał.