Porażka Górnika Nowe Miasto Wałbrzych

Zespół piłkarski Górnika Nowe Miasto Wałbrzych, walczący w IV lidze, doświadczył kolejnego bolesnego ciosu na swoim terenie. Tym razem, drużyna pod kierownictwem Wojciecha Błażyńskiego, musiała uznać wyższość Słowianina Wolibórz i przegrała z nim aż 0–5.

Słowianin Wolibórz to jedna z pionierskich drużyn ligi, której celem jest awans do wyżej stojącej III ligi. Dominacja gości na murawie była tak oczywista, że nie budziła żadnych wątpliwości. Do momentu zakończenia pierwszej połowy gry, wynik był już zdecydowanie na korzyść Słowianina – 0-2. W drugiej części spotkania, Wolibórz potwierdził swoją przewagę, dorzucając jeszcze trzy gole. Zatem prym wiedli gracze Słowianina – Oskar Trzepacz, Łukasz Szczepaniak, Arkadio Majewski, Mateusz Krzymiński oraz Dorian Krakowski, każdy z nich wpisując się na listę strzelców.

Podsumowując, mecz Górnik Nowe Miasto Wałbrzych kontra Słowianin Wolibórz zakończył się druzgocącą porażką dla gospodarzy, z wynikiem 0-5 (po pierwszej połowie 0-2).