Początek prac przy skrzyżowaniu ul. Wysockiego

W końcu rozpoczęła się ostatnia faza budowy obwodnicy Wałbrzycha. Jak podkreślają osoby odpowiedzialne za obwodnicę, tak naprawdę teraz rozpoczyna się najtrudniejszy etap prac jeśli chodzi o miejscową logistykę. Czy z powodu zamkniętego skrzyżowania Kolejowa-Wysockiego-Sikorskiego może powstać korki i utrudnienia drogowe w mieście?

Końcowy etap budowy obwodnicy Wałbrzycha

Mieszkańcy na pewno są zadowoleni, że w końcu rozpoczyna się ostatni etap budowy miastowej obwodnicy. Dzięki temu, gdy pracę będą już ukończone, a obwodnica oddana do użytku, ilość samochodów przejeżdżających przez miasto powinna się zmniejszyć. Jednak na ten moment korki są niestety większe, niż zazwyczaj. To wszystko za sprawą prac, które prowadzone są przy newralgicznym skrzyżowaniu ul. Wysockiego w Wałbrzychu. Utrudnienia będą trwały na pewno jeszcze przez jakiś czas.

Miejmy nadzieję, że osoby odpowiedzialne za przebudowę drogi i budowę obwodnicy w miarę szybko poradzą sobie z wykonaniem prac. Przede wszystkim mieszkańcy na pewno chcieliby, aby budowa obwodnicy zakończyła się w przewidzianym terminie, bez żadnych większych opóźnień.