Niezwykle smutne wydarzenie w Szczepanowie: Motocyklista zginął po kolizji z ciągnikiem rolniczym

Szczepanów, położone w gminie Marcinowice, powiat świdnicki, stało się miejscem tragicznego wypadku drogowego. Tuż po godzinie 19:00 motocyklista niefortunnie zderzył się z traktorem na drodze gminnej, która przebiega równolegle do drogi krajowej nr 35. Pomimo zaangażowania służb ratunkowych, które próbowały reanimować 49-letniego mężczyznę, jego życia nie udało się uratować. Policja prowadzi śledztwo w celu ustalenia okoliczności i przyczyn tego nieszczęśliwego zdarzenia.

Niestety, to kolejne zgony na drogach naszego regionu w krótkim czasie. Jeszcze przed końcem czerwca na trasie między Głuszycą a Nową Rudą doszło do śmiertelnego wypadku. Kierujący terenowym pojazdem marki Toyota mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, skutkiem czego zjechał z jezdni i uderzył w drzewo, co niestety doprowadziło do jego natychmiastowej śmierci.

Podobna tragedia miała miejsce niedaleko Bolesławca. Tam na drodze łączącej Kruszyn z Tomaszowem Bolesławieckim doszło do śmiertelnego wypadku, w którym zginął 44-letni kierujący mercedesem. Mężczyzna zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym TIR-em, co doprowadziło do całkowitego zmiażdżenia jego pojazdu.