Nadchodzą Alternatywne Targi Ślubne Daisy Wedding w Wałbrzychu: Innowacyjna inspiracja dla przyszłych Małżonków

Odbyła się niedawno konferencja prasowa, na której omówiono szczegóły związane z drugą odsłoną Alternatywnych Targów Ślubnych Daisy Wedding, które odbędą się w naszym mieście, w Wałbrzychu. Jeśli więc jesteście w trakcie poszukiwań idealnego podwykonawcy na swoje zbliżające się zaślubiny, albo już udało Wam się zgromadzić komplet profesjonalistów, ale wciąż szukacie unikalnych inspiracji, to te targi są stworzone specjalnie dla Was!

Serdecznie zapraszamy do udziału 19 listopada (niedziela) w tym wyjątkowym wydarzeniu, jakim niewątpliwie będą drugie Alternatywne Targi Ślubne Daisy Wedding. Wydarzenie odbędzie się w niezwykle malowniczej scenerii – sali łańcuszkowej Starej Kopalni. Początek imprezy zaplanowany został na godzinę 11.00.

Podczas targów nie zabraknie okazji do rozmów z podwykonawcami o kwestiach cenowych, aktualnych trendach oraz zasadach składania zamówień. Wśród wystawców zobaczymy różnorodne firmy, które zaprezentują inspirujące dekoracje oraz pokaz mody, obejmujący zarówno eleganckie garnitury męskie, jak i przepiękne suknie ślubne. Goście będą mieli również okazję dowiedzieć się, na czym polega tzw. Ślub Humanistyczny. Dodatkowo, dla wszystkich odwiedzających przygotowano wiele atrakcji.

Cieszymy się, że możemy dodać, iż wstęp na targi jest całkowicie bezpłatny.