Misterne pożary na Piaskowej Górze: Policja zastanawia się nad przyczyną spalenia samochodów

Wydarzył się tragiczny incydent na ulicy Długiej, usytuowanej na Piaskowej Górze, w którym doszło do zniszczenia dwóch samochodów. Z jakiegoś powodu, auta nagle zapaliły się, stając się całkowicie nieprzydatne. Incydent ten miał miejsce przy ulicy Długiej i jest obecnie objęty śledztwem przez policję, która próbuje ustalić przyczynę tych pożarów.

Dodatkowo, inny samochód został poddany działaniu ognia, co spowodowało znaczące uszkodzenia pojazdu. Wstępne przypuszczenia sugerują, że mógł to być celowy akt podpalenia, ale do potwierdzenia tych domysłów potrzebny jest wynik badań specjalistów. Co więcej, te szokujące wydarzenia miały miejsce późną nocą między piątkiem a sobotą.

Co ciekawe, dokładnie 12 miesięcy temu, ta sama lokalizacja – Piaskowa Góra – była miejscem serii podpaleń koszy na śmieci. W rezultacie tamtego incydentu również doszło do zniszczenia kilku pojazdów. Czy jest to tylko zbieg okoliczności, czy może jest to działanie tego samego sprawcy? Tylko dalsze dochodzenie może odpowiedzieć na to pytanie.