Aqua Zdrój szykuje atrakcje dla aktywnych: zniżki i treningi biegowe na wakacje

Aqua Zdrój planuje zapewnić mnóstwo uciechy dla tych, którzy preferują aktywne spędzanie czasu wolnego podczas nadchodzącego okresu wakacyjnego. Wśród propozycji znajdą się między innymi sesje treningowe dla początkujących biegaczy oraz przygotowania do Półmaratonu. Dodatkowo, w czasie wakacji, basen Aqua Zdrój stanie się bardziej przystępny cenowo dla osób posiadających kartę Kocham Wałbrzych.

We wrześniu na ulicach Wałbrzycha odbędzie się najważniejsze wydarzenie biegowe – Toyota Półmaraton. Biegacze już teraz intensywnie trenują, jednak Aqua Zdrój ma również ofertę dla tych, którzy nie czują się gotowi na taki wysiłek w tym roku, ale marzą o rozpoczęciu swojej przygody z bieganiem.

Aqua Zdrój zaplanował cztery wydarzenia biegowe. Dwa z nich odbędą się w lipcu, a kolejne dwa w sierpniu. Miejsce spotkań to Park Sobieskiego. To propozycja dla wszystkich, nawet dla tych, którym Półmaraton wydaje się jeszcze za trudnym wyzwaniem. W najbliższym czasie zostaną podane szczegóły dotyczące dokładnych dat i godzin spotkań. Rozgrzewki odbędą się w hali lekkoatletycznej przy ul. Chopina, a wsparcie zapewni Grupa Biegowa Predators. Planowane są krótkie trasy, idealne dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją biegową przygodę – informuje Krzysztof Grajek z Aqua Zdroju.

Dla miłośników pływania, Aqua Zdrój przygotował specjalną ofertę wakacyjną. Wejście na basen i do strefy saun będzie możliwe po obniżonej cenie. Posiadacze karty Kocham Wałbrzych mogą spodziewać się 50% zniżki.

– Pragniemy promować kartę Kocham Wałbrzych jako kluczowy element wsparcia dla naszych instytucji sportowych i kulturalnych, ale też jako motywację do rozliczania podatku dochodowego w naszym mieście. Karta daje szereg korzyści, między innymi zniżki. Teraz w Aqua Zdroju zniżka wynosi aż 50% przez całe wakacje. Przypominam także, że wejście na wieżę widokową za pomocą karty to koszt jedynie złotówki – dodaje Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.